top of page
_ING0875.jpg

Sa oled tulnud Hingena siia füüsilisse maailma, kogema inimeseks olemist. Olen kindel, et sul tulnud ületada nii mõnigi hirm ja takistus, kuid ilmselt on midagi veel...sügaval peidus. Alateadvusel(s) on tohutu vägi ja jõud, mida enamik meist ei teadvusta. Alateadvus peidab endas ka aardeid, mille laekad hirmude tõttu võivadki avamata jääda. Mõtle sellele, et su sees on maagiline laegas, mis on nii sügaval peidus, et inimesena tundub võimatu seda oma alateadvusest üles leida. Aga Hingena sa tead, kuidas seda leida ja avada maagilised võimalused enda elus. See laegas on täis kuldseid võtmeid, kuid erinevaid potensiaale saavad nad avada vaid siis, kui sina leiad tee jälle mõtteni, et kõik on võimalik.

 

Muutused on väga suur osa meie füüsilises maailmas, kuid tihtilugu on neid väga raske teha ja nendega kaasa minna. Muutused võivad olla hirmutavad, eriti kui nende taga haigutab suur teadmatus. 

Kuidas on Sinuga, kas oled kaotanud huvi ja motivatsioon end liigutada muutuste suunas? Mõtled endamisi, et samaviisi enam jätkuda ei saa, kuid samas jääd ikka paigale tammuma? Oled suhtes, kus kõik justkui lihtsalt on, aga samas pole ka? Käid tööl, mis tegelikult ei toida sind emotsionaalselt nii nagu soovid?

Vajad oma ellu uust ja värsket sõõmu? Vajad restarti, mis käivitaks sinus uue hingamise? 

Ja lõpuks küsi endalt, kas elad või ELAD hinge soovidega kooskõlas? Kas usud, et sinus on peidus Maag, kes suudab luua terve impeeriumi ja nautida iga detaili sellest?

 

Mõtle, mis saaks siis kui....lõpuks ometi hakkaks midagi toimuma sinu isiklikus elus? Võta endale hetk, et neile küsimustele vastata ja seejärel alistu muutustele.

 

 

Oled oodatud restardile, kus mina annan energeetilise tõuke ja Sina hakkad liikuma. Sina oled see, kes otsustab, kui tugevalt lubad end tõugata ja kui julge oled, et hakata looma muutusi. Mitte miski ei toimu iseenesest, mis tähendab seda, et mina vajutan ekraaninuppu, kuid sina näed ja lood edasist. 

 

Tegemist on personaalse, juhendatud rännakuga.

 

Hind: 120€

bottom of page