top of page
_ING0380.jpg

Kas oled märganud, et ükskõik mida teed, on su keha koguaeg pinges? Kui keha on pinges, keskendub ta sinu kaitsmisele, selle asemel, et olla lõõgastavas olekus. Mine nüüd korraks oma kehasse ja pane tähele, kas hoiad õlgu pinges, hingad pinnapealselt? Hinga korraks sügavalt sisse ja välja. Tunned, kuidas keha lõõgastub? 

Su peas on palju erinevaid mõtteid ja ei ühtki vaikusehetke? Sa lihtsalt ei oska enam olla, sest keha on õppinud teisiti ja meeled on liiga aktiivsed ega lase sukelduda vaikusesse, iseenda olemisse. Sa tahad kogeda luksust olla...lihtsalt olla.

 

Kas sind kutsub järgev? Sügavalt lõõgastav energiapai.  Kogu su keha saab tähelepanu, pealaest jalatallani. Tuletan su kehale meelde, kuidas jälle olla pingevabalt. Kukutan sind maagilisele teekonnale. Avanevad müstilised portaalid ja usk maagiasse. Tule ja kukuta end olemisse, kus võtame ajalt tähtsuse.

Kuna peidad endas ainulaadseid koode, siis lähenen sulle vastavalt sisetundele ja sellele, mida keha küsib. Eelnev on vaid illustratsioon, mis võimalik on. Su keha tunneb ära selle kutse ja sina otsustad, kas alistud sellele.

NB! Seanss toimub riietes.

 

Hind: 75€ Kohtumine kestab 1.5 tundi.

bottom of page