top of page

Kes ma olen/Minu lugu

Püüan ikka olla kahe maailma vahel- ühenduses nii kosmilise energia kui Maa väega.

Olen omandanud palju tarkust ka teiste õpetuste läbi, kuid lõpuks usaldanud ikka iseenda kehatarkust ja intuitiivset lähenemist. Keha on olnud mu suurim õpetaja ja lõpuks olen sealmaal, kus usaldan tema tarkust täielikult. 

Intuitiivsed oleme me kõik, kuid ilmselt on asi usalduses. Kui palju ma julgen usaldada seda, mis on silmaga nähtamatu, aga kehale tuntav? 

Miks ma teen seda, mida teen? 

Mul oli paus ja päris pikk. Tundsin, et vajan lahtiühendust kõigest sellest vaimsest maailmast. Pugesin kookonisse, hakates looma ehteid. Ega ma siis ka loobunud inimeste tervendamisest päriselt. Iga ehe, mida lõin/loon, sai väga spetsiifilise energia ja võlusõnad peale. Tegin täieliku lahtiühenduse ja astusin iseenda kaosesse, saamaks aru mis see minu tee siis päriselt on. Kas ma teen õiget asja, kes ma üldse olen et kedagi aidata jne jne. 

Tänaseks olen tagasi oma Väes ja tunnen jälle elevust selle üle mida teen. Ja see kõik on täiesti normaalne, et käies vaimsel teekonnal, leiad end kord tormi keerisest ja teisel hetkel ommi ümisemas.

Mul on oma kindel käekiri nii ehete loomisel kui ka tervenduse tegemisel. Olen leidnud oma ja see on justkui koju jõudmine- tagasi ühendusse oma Hinge ja Vaimuga. 

Teen seda kõike, sest mul on olnud väga valus. Olen olnud tohutus ohvrirollis. Olen otsinud meeleheitlikult armastust. Olen tundnud end väärtusetu ja koledana. Olen vihanud enda Minapilti. Olen olnud emotsionaalne sööja. Olen olnud kõike seda, mida sinagi. Mul on kogemused ja oskus sind suunata siit välja ja teen seda alati suure austusega. Iga inimese lugu on tähtis.

Püüan olla mina ise, ehe ja aus. Maskid on eest võetud ja päris mina nähtavale tulnud. Ja see on ilus, tõeliselt ilus. 

 

Sina lugesid minu oma. 

Mis on Sinu lugu?

Mulle endale meeldib alati teada kellegi teise lugu. Eriti nende, kes tegelevad teiste inimestega emotsionaalsel tasandil. Kes on võtnud vastu otsuse, toetada teisi sel ärkamise teekonnal. See lugu kas loob ühenduse või ei loo, kaks varianti.

Elasin kunagi elu, kus kaaslasteks olid alkohol, suits ja mõnda aega ka muud pahed. Mul polnud aimugi milline võib olla elu väljaspool seda, kus sel ajal viibisin. Ühel hetkel, kui olin 21, hakkas kogu mu elu kokku jooksma. Nii ma siis varisesin ja kogu maailma justkui minu otsa. Tekkisid paanika- ja ärevushood. Päriselt, see oli minu jaoks üks väga raske periood. Pea 13 aastat hirmu ja soovi end lihtsalt maailma eest ära peita. Otsisin tohutult armastust, vajasin enda südames oleva augu täitmist. 

Täiesti intuitiivselt hakkasin internetist otsima abi. Panin otsingusse ärevushood ja leidsin kristalliteraapia. Minu jaoks oli see üks sessioon pöördepunktiks. Tundsin midagi sellist, mida polnud kunagi tundud. Sain aru, et on võimalik muutuda, muuta. Et on olemas mingi nähtamatu vägi, mis liigutas mind hingepõhjani. 

Tänaseks olen astunud sel vägeval teekonnal umbes 10 aastat ja mida kõike see on mulle nähtavale toonud! See on olnud sõit läbi ootamatute kurvide, languste ja kõrguste. Olen elanud pea pilvedes, eirates reaalsust. Olen teinud läbi nii palju etappe. 

bottom of page