top of page

Intuitiivtervendus

Su keha teab kuidas terveneda. Su keha teab, kuidas vabastada pingeid. Aga ta vajab lisaks iseenda tarkusele ka su hinge, meele ja südame koostööd. Ta vajab sinu valmisolekut ja lauset, "jah, ma annan loa muutusteks/tervenemiseks". Alles siis saab maagia juhtuda ja energia taas voolama. Seni kuniks seisad, seisab ka kõik sinu sees. Niipea kui hakkad liikuma, saab hakata liikuma ka energia nii sinu sees kui väljas. Tundub loogiline?

Aga kuidas siis lasta lahti millestki, mille olemasolu ei pruugi märgatagi? Kuidas teha midagi, mida pole õpetatud tegema?

Kutsun sind märkama ja avastama iseendas olevat potensiaali, mis juhib sind tervenemiseni. Sinus on see olemas ja ma aitan selle leida. Lähme pinna pealt aluskihtideni. Leiame blokeeringud ja vabastame need. 

Su keha mäletab ja reageerib automaatselt situatsioonidele, mis on justkui juba olnud. Kui oled endale lõiganud näppu ja tundnud valu, siis järgmisel korral nuga kätte võttes, keha juba reageerib. Kui oled läbi teinud mingi ebameeldiva protseduuri (hambaarst, operatsioon vms), siis järgmisel korral võib keha juba anda sellest füüsilisel kujul märku. Ta räägib sinuga, sest ta mäletab. 

Võib juhtuda nii, et oled mõistusega enda jaoks mingi valusa olukorra või mälestuse maha surunud. Sa ei taha seda mäletada, aga ühel hetkel, kui endale päriselt otsa vaatad, see meenub. 

On aeg anda endale võimalus uuenemiseks, vabanemiseks ja avardumiseks. Sinu sees on üks ilus õienupp, mis soovib hoolitsust ja märkamist. Siis saab ta avaneda ja sina koos temaga.

Sina oled selle kõige juures. Oled ja lood ise muutust. Mina leian su kehal intuitsiivselt punktid mida vajutada, et saaks juhtuda vabastamine, alistumine. Vajutan sellele õineupule sinu sees, et see saaks hakata avanema. Ja Sinu keha toetab sind kõiges selles, koos minuga.

 

Mis saab tulla sinusse, saab sinust ka väljuda. Sinus on niipalju rõõmu ja head, on aeg need üles leida.

Energiapai

Tajun meie kohtumise käigus Sinu kehateadvust ja vastavalt sellele teen ka korrastuse ja aktivatsiooni. Lähtun kindlasti palju Sinu olekust ja soovidest...

jgyuklhnbkjh.png

Transformatsioonipakett

Kas sa oled valmis muutusteks? Küsi seda endalt nüüd ja kohe! Kas kehas on ebamugavus või suur "jah"...

_ING0709-2.jpg

Kaugseanss

Tegelikult on kõik täpselt samamoodi kui kohal olles. Ainus vahe on see, et ma ei puutu sind füüsiliselt.

energiapai.png

1:1 nädalavahetusepakett

Kas tunned, et tahad astuda mõneks päevaks välja kogu oma tavapärasest elust ja astuda tagasi iseeda Väesse? Kui sa pole päris kindel...

üksühele.png

Sisemise Lapse tervendus

Olles täiskasvanu, ilmselt märkad teinekord, kuidas jonn tõstab sinus pead. Tunned, et ei suuda end valitseda, sest see on kontrollimatu...

kaardid.png
bottom of page