top of page

6 kuuline programm "Transformatsioon"

Kas sa oled valmis muutusteks? Küsi seda endalt nüüd ja kohe! Kas kehas on ebamugavus või suur "jah"? See saab olema programm vastavalt sinu vastuvõtlikkusele. Kuna usun iga inimese ainulaadusesse, siis ei ole siin tüüpilist programmi või plaanide täitmist. Kõik saab toimuma sulle ainulaadsel viisil ja vastastikusel kokkuleppel.

See pakett sobib eriti hästi siis, kui:

  • Oled alles oma Minapildi ja sisemaailma tutvumise alguses.

  • Kui oled juba varbaotsaga katsunud vaimset maailma ja tunned, et midagi on kuskil veel.

  • Kui oled omadega täiesti puntras ja tahad seda hakata lahti harutama.

  • Kui oled kimpus ärevushoogudega.

  • Viibid tugevas ohvrirollis.

  • Tunned, et pead välja teenima tähelepanu, armastuse, võimaluse elada.

  • Kui lihtsalt tead, et see on õige valik ja tee.

Kui ma ise kunagi seda teekonda alustasin, vajasin tuge, nõuandeid ja kõrvaltvaataja pilku. Vajasin laevakaptenit, kes mind karidelt eemale juhiks. Ma saan olla sinu laeva kapten. Suunan, annan aerud ja lükkan liikvele. Kui mina suutsin välja tulla täielikust kaosest, siis suudad seda sinagi teha. Absoluutselt ei saa nõustuda väitega, et pole võimalik muututuda. On! Aga see peab ikka tulema vabast tahtest. Kas selleks, et lõpuks võetakse ette muutus, peab enne toimuma täielik krahh? Võin öelda, et minuga nii juhtus, kuid ei pea juhtuma sinuga. Isegi kui tunned end praegu katkiselt, siis see ei pea nii jääma. Su keha on tohutult tark ja on võimeline paranema sügavate tasanditeni välja. Mõtle kuidas ta on võimeline kokku kasvatama suuri haavu! See ainult kinnitab seda, et saab parandada ka seda, mis ei ole nähtav, aga samas tuntav.

Kohtume sinuga 6 korda ehk kord kuus. Olen sinuga ka muul ajal pidevas ühenduses. Sa saad piisavalt palju kodutööd. Kui tunned huvi, võta minuga emaili teel ühendust ja saadan rohkem infot selle kohta, mida täpselt nende kuude jooksul läbime. Et teaksin Sinu lugu, palun täita ka eelneva küsimustiku, mille saadan siis kui tunned, et soovid astuda sellele teekonnale. Palun arvesta sellega, et ma ei luba kokku pudrumägesid ja hetkelist tervenemist. Ma luban sulle, et olen su kõrval ja näen seda mida sina ei taha näha. Vajutan nuppe, mis avavad sinus uusi kihte, millest läbi minna.

6 kuulise programmi hind: 1515€. Kokkuleppel on võimalik tasuda ka kuulõikes, osade kaupa. Programmi võtan maksimaalselt kolm inimest, et jõuaksin kõigi jaoks olemas olla.

bottom of page