top of page

Kogemuslood

Viktoria

Merlin on omanäoline võlur, haldjas, keda tean mitmeid aastaid. Olen korduvalt osalenud tema erinevates õpitubades, meditatsioonides ja ka käinud eravastuvõtul. Meie viimane kohtumine oli muidugi vaimustav, tund imelise Merlini ja tema kaartide seltskonnas andis taaskord palju informatsiooni ja positiivset tagasisidet ning kinnitust, et olen õigel teel. Merlini omanäoline toetav soe energia on imeline, aitäh Sulle.

Sille

Olen Merlini juhendatud meditasioonidel käinud juba mitu ilusat aastat. Kui enesetunne on olnud keerulisem, siis alati peale seanssi on olemine väga palju kergemaks ja mõnusamaks muutunud. Meditasioonile minnes on tunda, kuidas Merlin on alati 100% kohal ja ootab ise ka põnevusega, kuidas seanss kulgeb. Seansid on alati väga erinevad olnud, mõnikord on üsna emotsioonide rohke meditatsioon, kuid usaldus Merlini vastu ja tema toetus on alati aidanud nendest sujuvalt läbi minna. Läbi nende meditasioonide olen ka iseennast palju rohkem tundma ja usaldama õppnud. Aitäh, Sulle, et oled olemas ja tegeled oma teemaga, läbi mille aitad teisi!

Marii

Energiapai seanss on võimas viis iseendale lähemale jõudmiseks, füüsiliste ja mentaalsete blokeeringute eemaldamiseks. Merlin rabab oma selge silmavaate, siiruse, suure-sooja südame ja intuitsiooniga, mis tabab uskumatult õigeid paiku Hinges kergelt ja pehmelt. Seansi ajal saab nautida ilusat muusikat, lõõgastuda ja lasta energial end tervendada ja kanda... Merlin on justkui sild kahe maailma vahel, edastades Sulle täpselt seda, mida hetkel kõige enam vajad ja oled valmis vastu võtma.

Piret

Olen käinud korduvalt erinevatel grupimeditatsioonidel. See on justkui sõltvus juba. Kui oled ühe korra käinud- tõmbab jälle tagasi. See mõjub imeliselt minu enesetundele ja peale meditatsiooni on tunne, et edasi liikumiseks pole tarvis jalgu liigutada. Oleksin justkui mõnusalt mulli sees ja välja ei tahaks sealt kuidagi tulla. Merlin ise juba oma olekuga mõjub rahustavalt ja teraapiliselt. Lisaks veel imelised hõljuvad haldjad, mis kaasa võetud. Imeilus muusika, silmad kinni, tekk peale, malbe Merlini hääl taustal juhiseid jagamas ja rännak või alata. Iga kord on teekond erinev kuid alati väga nauditav. Võimalusel olen ka endale isiklikku sõnumit palunud- kummalisel kombel on seal just minule sellel hetkel väga oluline info/teade kirjas. Kuidas Merlin seda teadis, pole aimugi. Palusin lihtsalt sõnumit, ilma ühegi vihjeta ja see mulle ka anti Aitäh Sulle armas Merlin!!! Ootan väga juba uut kohtumist!!! Ole hoitud!!!

Kristiina

Merlini imelised sulelised pole lihtsalt sulelised! Merlin ise pole lihtsalt Merlin! Minu hingesilmade läbi on Merlin nagu kanal Maa peal toomaks siia palju maagiat, muutust ja armastust. Peab olema vaid vastuvõtja! Kõik, mida olen kogenud Merlini loomingu või rännakute läbi on just seda! Armas Merlin, ära muutu! Ole Sina!

Kersti

Aitäh Merlin võimaluse eest seda kogeda!

Ma olen endaga mitmeid aastaid juba teekonnal. Puhastades, vabastades jne

Samas olen aru saanud, et ise ei näe ega saa alati märgata iseendaa toimuvat. Me oskame hästi varjata ja peita.

Ma tajusin meie seansil endas vastupanu, mu kehas oli pinge. Harjumuslik kontroll, mis on varjatud kihtide alla. Nägin ennast nagu udu kihtides, mis olid väga paksud ja lõdvestudes vajusid minu ümbert laiali.

Ma tundsin süüd, et ma ju peaks oskama juba kontrolli vabaks lasta. Ja sa ütlesid, et minus on süütunnet peale seda, minu enda mõtet minu sees.

Sain aru, et ma olengi endaga suure töö ära teinud ja nüüd jõuame kõige tähtsamate kihtide juurde, millega tööd teha. Enne ma polnud valmis.

Aitäh, et vabastasid ja ma leidsin enda selle osa üles ,kes oli nende kihtide all. Eneseareng jätkub!

Peale meie seanssi ma ühel hetkel nutsin järjest üsna pikalt. Algul tabasin end kontrollimas seda ja kuidas see välja näeb, kui keegi vaatab! Ma olin üksi.

Siis hingasin ja lasin lõdvaks, ning lubasin endale nutta nagu tuleb. Milline kergendus!

Peale seda oli keha nii väsinud ja jäin magama.

Lasen endal puhata ja kogun jõudu.

Aitäh Sulle selle eest!

Ma tänan oma intuitsiooni, mis juhatas mind selle praktikani.

Usaldada ennast isegi vastupanus. Keha teab ,kui muutus on võimalik!

Väga tänulik!

bottom of page