top of page

Sisemise Lapse tervendus

Olles täiskasvanu, ilmselt märkad teinekord, kuidas jonn tõstab sinus pead. Tunned, et ei suuda end valitseda, sest see on kontrollimatu. Lastes järgmisel hetkel frustratsiooni ja jonni pinnale, toimub sisemine rahunemine nagu midagi poleks olnudki. Sinu sisemine laps ei oska reageerida teisiti. Ta reageerib kas jonni või kisaga. Ta soovib teha end kuuldavaks, nähtavaks.

Lapsevari käib sinuga kaasas ja sa ei pruugi teadlikult seda isegi näha. Laps otsib turvatunnet, hoitust ja lähedust. Ta tahab pai, mis rahustab keha. Ta tahab käsi, mis hoiavad teda isegi siis kui kõik väline tundub raske. Ta tunneb, et peab kõigeks küsima luba. Ta ei julge vastutada, sest kardab karistada saada. Ta kardab eksida ja jätab parem otsused tegemata.

Aga sa tead seda ju isegi, sest klikkisid end siia portaali. See on juba esimene samm, et astuda lähemale võtmele, mida oled kaua taga otsinud. See on siin olemas, kui teed otsuse vastutada.

 

Kui tunned, et sinu elus on Lapsevari pidevalt päevakorras ja see segab tegemast elus uusi ja olulisi samme, on vaja astuda  temaga vastamisi, andes talle seda, mis on jäänud puudu. Panna temasse tagasi baastunded. Alles seejärel saab sisemine laps rahuneda ja astuda täiskasvanu ellu. 

 

Kuidas näeb välja sisemise lapse tervendus?

 

Kõigepealt vestleme, et saaksime aimu, mida sinu sisemine laps soovib või ei soovi. Teeme ta nähtavaks ja kuuldavaks.

Seejärel saab ta tunda turvatunnet, hoitust ja pai. Kui naudid iga keharakuga juustesse tehtud pai, siis see on kutse sulle. Kas mäletad tunnet, kui ema või isa tegi sulle pai? Kas sa üldse oskad seda mäletada?

Iga inimene on erinev, seega on võimatu kõiki detaile  siia kirja panna, mis saab. Lähtun sisetundest ja vastavalt sellele saab su laps end näidata, tähelepanu ja vari lahustatud. Vahest on vaja pinnale tuua ja aktsepteerida seda, mida kaua aastaid eiranud oled. On vaja vabastada end erinevatest lugudest ja astuda tühjusesse. Lapsena võib olla see hirmutav, kuid tea, et tühjuses elab maagia.

NB! Seanss toimub riietes.

 

 

Hind: 95€ 1.5tundi

Nimetu kujundus.png
bottom of page